House of Cards 5. Sezon Başlangıç Tarihi

House of Cards hayranları, beşinci sezonun başlangıç tarihini merak ediyorlar. Frank Underwood’un maceraları, onu ve Claire’i başarılı koltuklarına getirdi. Ancak, beşinci sezon Claire’in başa geçmesiyle başlayacak ve yine de birçok karakter tarafından tehdit edilecek. 13 bölümün tamamı 30 Mayıs 2017’de Netflix’te yayınlandı. Buna ek olarak, yeni karakterler Patricia Clarkson ve Campbell Scott, beşinci sezon başrollerinde yer alacaklar. Patricia Clarkson, Jane Davis karakterini oynarken, Campbell Scott, Mark Usher karakterini oynayacak. Beşinci sezon heyecanla bekleniyor ve tüm hayranlar için büyük bir sürpriz hazırlıkları olması bekleniyor.

House of Cards’ın Genel Bakışı

House of Cards, Amerikan politik dramasında farklı bir boyut kazanmış bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi, Frank Underwood’un (Kevin Spacey) hikayesine yoğunlaşırken DC’deki politik dünyada yaşananların perde arkasını da gözler önüne seriyor. Hırslı, kararlı ve akıllı bir karakter olan Frank, sürekli güç savaşları, politik entrikalar ve çevresindeki insanların onu yok etme girişimleri ile mücadele ediyor. Dizi, gerçek dünya politikasına da gönderme yaparak izleyicileri etkisi altına alıyor. Başka bir boyuta taşınan Amerikan politikasını izlemek isteyenler için House of Cards, kaçırılmayacak bir dizi.

5. Sezonun Özeti

House of Cards, Frank Underwood’un (Kevin Spacey) hikayesini anlatan bir Amerikan politik dramasıdır. Beşinci sezon, Claire’in (Robin Wright) koltuğuna oturmasıyla başlayacak. Frank’in (Kevin Spacey) karakterinin hikayesi ise devam edecek. Karakterler arasında tartışmalar, ihanetler ve manipülasyonlar artacak. Sezon boyunca gündelik hayattaki ilişkiler de iyice karmaşık hale gelecek. Frank, başına bela olan birçok karakterle mücadele etmek zorunda kalacak. Claire ve Frank arasındaki gerginlik tavan yapacak ve sezon sonunda heyecan dolu bir final bölümü izleyicilerle buluşacak.

Yeni Karakterler

House of Cards’ın 5. sezonu, Patricia Clarkson ve Campbell Scott’un hayranlarının karşısına çıkacağı yeni karakterlerle dolu olacak. Clarkson, sezon boyunca Jane Davis karakterini canlandıracak. Davis karakteri, birçok politik savaşın içinde yer alan tecrübeli bir oyuncu olarak gösterilecek. Öte yandan, Campbell Scott ise Mark Usher karakterinde yer alacak. Usher, Frank ve Claire’in en büyük destekçilerinden biri olarak gösterilecek. Bu iki yeni karakter, beşinci sezonda Frank ve Claire’in yolculuklarında önemli bir rol oynayacaklar.

Patricia Clarkson

Peki Patricia Clarkson kimdir? New Orleans Louisianalı olan Clarkson, 70’ten fazla filmde oynadı ve birçok ödüle aday gösterildi. Bazı filmleri arasında Shutter Island, The Green Mile ve Nearly Famous bulunmaktadır. House of Cards hayranları Clarkson’ın beşinci sezonda Jane Davis karakterine hayat vermesini bekleyebilirler. Davis, eski Dışişleri Bakan yardımcısı olan bir karakterdir ve Claire’ın döneminde çeşitli şekillerde Frank ile çalışır. Yeni karakteri heyecanla bekleyen hayranlar, Clarkson’ın bu zorlu rolü nasıl oynayacağına dair merakla bekliyorlar.

Campbell Scott

Campbell Scott, beşinci sezonun oyuncu kadrosunda yer alan Mark Usher karakterini canlandıracak. Mark Usher, Frank Underwood ile iş birliği yaparak ona yardımcı olan bir politik danışmandır. Usher, Frank’in başkanlık kampanyasının yönetimini üstleniyor ve başarılı bir şekilde başkanlık seçimlerini kazandırmayı hedefliyor. Ancak, Usher’ın karşısında Doug Stamper gibi önemli düşmanlar da var.

Bölümler

House of Cards hayranları, beşinci sezonun başlangıç tarihini merak ediyorlar. Beşinci sezon, 13 bölümden oluşacak. Her bölümde, Frank Underwood ve Claire’in politik dünyasında yer alan farklı bir konu ele alınacak. Bölümlerin adları henüz açıklanmadı, ancak her bölüm yaklaşık 50 dakika sürecek.

5. Sezon Başlangıç Tarihi

House of Cards hayranları, uzun bir bekleyişin ardından beşinci sezonun başlangıç tarihini merak ederken, sonunda müjdeli haberi aldılar. House of Cards sezon 5, 30 Mayıs 2017 tarihinde Netflix’te yayınlanmıştır. Bu sezon, Frank Underwood’dan sonra Clair’in başkanlığındaki yeni bir Amerikan politik draması olarak devam edecek. Toplamda 13 bölümden oluşan sezon, Patricia Clarkson ve Campbell Scott gibi önemli isimleri de oyuncu kadrosuna eklemiş olacak. Tarihi merakla bekleyen House of Cards hayranları, beşinci sezonla birlikte Frank Underwood ve ekibinin yine büyük bir sürprize imza atacağına eminler.

Yorum yapın