Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel

Marvel filmlerinin sevilen ekibi Galaksinin Koruyucuları, hayranlarını sevindirecek harika bir yılbaşı sürprizi ile geliyor. Yeni yıla girerken eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel yayınlanacak. Bir saat sürecek bu özel etkinlik, 31 Aralık saat 10:00’da Disney+ üzerinden yayınlanacak. Ekip, özel skeçler, oyunlar ve yılbaşı ile ilgili özel bir hikaye sunacak. Ayrıca, Marvel hayranları özel bölümde, yeni karakterlerle de tanışacaklar. Konukları arasında Ed Asner ve Christopher Lloyd da bulunan bu özel yayın, Marvel hayranları için harika bir yılbaşı hediyesi olacak.

Ne Kadar Sürecek?

Galaksinin Koruyucuları hayranları, yeni yılın başlangıcında heyecanlanabilirler çünkü Galaksinin Koruyucuları ekibi yılbaşı özel bir bölüm yayınlayacak. Bu özel bölüm önceden kaydedildi ve 31 Aralık, saat 10:00’da yayınlanacak. Hayranlarını memnun etmek için, bu harika bölüm bir saat sürecek ve ekibin özel skeçler, oyunlar ve yılbaşı hikayesi sunacak. Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel, bir yılın geri kalanında sabırsızlıkla bekleyeceğiniz bir saat sunuyor. Unutmayın, bölümü Disney+ üzerinden izleyebilirsiniz.

Ne Zaman Yayınlanacak?

Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel, Marvel hayranları için merakla beklenen bir program. Özel program yılbaşı gecesi, 31 Aralık saat 10:00’da Disney+ üzerinden yayınlanacak. Yeniliklerle dolu program, bir saat boyunca seyircileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Heyecan verici skeçler, oyunlar ve yılbaşı hikayesi özelinde sunulacak özel içeriklerle dolu program, tüm Marvel hayranlarının ilgisini çekecek. Böylece yılbaşı gecesine renk katacak olan programı kaçırmamak için şimdiden hazırlık yapmanızı öneriyoruz.

Ne Bekleyebiliriz?

Galaksinin Koruyucuları ekibi, Marvel hayranlarını heyecanlandıracak bir yılbaşı sürprizi yapıyor. Yılbaşı Özel’i bekleyenler, ekipten özel skeçler, oyunlar ve hatta yılbaşı temasıyla ilgili özel bir hikaye bekleyebilirler.

Yılbaşı Özel’in ayrıca bazı yeni karakterleri tanıtacağı söyleniyor. Marvel hayranları, bu özel yayında heyecanla nelerle karşılaşacaklarını merak ediyorlar. Ayrıca, konuk yıldızlar Ed Asner ve Christopher Lloyd da Yılbaşı Özel’de yer alacaklar.

Disney+, 31 Aralık saat 10:00’da yayınlanacak Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel, Marvel evrenini seven hayranlara harika bir yılbaşı hediyesi olacak.

Yeni Karakterler

Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel’inin bir diğer harika özelliği ise ekibin yanında yeni karakterlerin de yer alacak olması! Marvel hayranları, yılbaşı özelinde önceki serilerde görmedikleri yeni karakterlere tanık olacaklar. Bu heyecan verici özellik, izleyicilerin yılbaşı özelinde keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlayacak. Ayrıca, yeni karakterlerin nasıl ve ne şekilde konuma gireceği de son derece merak uyandırıcı. Yeni karakterlerin detayları hakkında fazla bilgi henüz paylaşılmamış olsa da, heyecanı artıracak tek şey onları yılbaşı özelinde keşfetmek olacak!

Başka Hangi Karakterler Var?

Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel’in konukları arasında dünya sinemasının iki usta ismi yer alıyor. Yılbaşı özelinde Ed Asner ve Christopher Lloyd, Marvel evrenindeki yerlerini alacaklar. Ed Asner, Carl Fredricksen karakterini seslendirdiği “Up” filminin yanı sıra “Elf” ve “Cobra Kai” gibi yapımlarda rol almıştı. Christopher Lloyd ise “Back to the Future” serisiyle ün kazanmış, ayrıca “Adam’s Family” ve “Taxi” gibi yapımlarda da rol almıştı. Birçok Marvel hayranının merakla beklediği bu özel bölüm, bu iki usta oyuncunun da katılımıyla daha da heyecanlı hale gelecek.

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Galaksinin Koruyucuları hayranları, yılbaşında ekibin hazırladığı özel yayın için heyecanlı. Yılbaşı Özel, 31 Aralık saat 10:00’da Disney+ üzerinden yayınlanacak. Yani, Disney+ aboneleri özel skeçler, oyunlar ve hikayelerle dolu bir saat geçirecekler. Marvel hayranları, Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel’deki yeni karakterler için de sabırsızlanıyor. Konuklar arasında Ed Asner ve Christopher Lloyd da yer alıyor.

Başka Nedir?

Galaksinin Koruyucuları’nın hayranları için harika bir yılbaşı hediyesi olan özel program, Marvel evrenine olan ilgisi olan herkesin kaçırmak istemeyeceği bir etkinlik olacak. Yeni karakterlerin tanıtılacak olması, skeçler, oyunlar ve özel bir hikaye sunulacak olması, programın beklenen birçok unsurunu barındırıyor. 31 Aralık 10:00’da yayınlanacak olan Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel, Marvel evrenine duyulan tutkuyu yeniden alevlendirecek. Disney+ üzerinden yayınlanacak olan programın bir saat sürmesi planlanıyor.

Yorum yapın